PACIFIC i Fischer razem już dekadę!

14-09-2020

W tym roku mija 10 lat od chwili, gdy dwaj uznani producenci sprzętu tenisowego firmy Fischer i PACIFIC połączyły siły...

Fuzja firm Fischer i PACIFIC w roku 2009 pozwoliła połączyć ponad 70 lat doświadczenia w dziedzinie nowatorskich technologii rakiet z jakością niemieckiego producenta. Najnowszy sprzęt dostępny pod marką PACIFIC bazuje na dotychczasowych, sprawdzonych zdobyczach technologicznych Fischera. Połączenie, pozwoliło stworzyć kompletną markę tenisową PACIFIC with Fischer Tech., w której tenisiści znajdą to co najlepsze od obu producentów. Wybór produktów jest niezwykle szeroki, gdyż znajdziemy tu dosłownie wszystko co niezbędne do gry – od piłek, naciągów, owijek i rakiet, po torby, odzież i pomoce trenerskie.

Przez lata po produkty PACIFIC sięgało wiele znanych postaci tenisa. Można tu wymienić chociażby: Johna McEnroe'a, finalistę Australian Open Rainera Schuttlera, czy półfinalistę tej imprezy Marcosa Baghdatisa, dwukrotnego ćwierćfinalistę Wimbledonu Floriana Mayera, Radka Stepanka, Michaila Youznego czy triumfatora Rolanda Garrosa i US Open w grze podwójnej, Lukasa Dlouhy oraz wielu innych.

Rosnąca popularność marki PACIFIC daje nam wiele powodów do radości i mobilizacji do dalszego działania. Nasza firma współpracuje ze sklepami, klubami tenisowymi i trenerami z całego kraju. Aktywnie wspieramy rodzimych zawodników, organizatorów imprez tenisowych czy Stowarzyszenie Dziennikarzy Tenisistów. Prowadzimy także profesjonalne szkolenia z serwisu i tuningu rakiet.
©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl