Nowość: rakieta PACIFIC BXT Raptor!

07-02-2017

Pracujący stale nad rozwijaniem tenisowego sprzętu iżynierowie marki  PACIFIC oddają w ręce graczy nową rakietę - BXT X Force. Parametry techniczne są takie same, a wygląd ramy nowocześniejszy w porównaniu do modelu X Force. Kluczową przewagą nowej wersji są najwyźsze technologie. Najnowsza generacja włókien bazaltowych oraz innowacyjny system produkcji rączek sprawiają, że rakieta jest jeszcze przyjemniejsza i bardziej precyzyjna w grze. 

Jedną z nowości na sezon 2017 od marki PACIFIC jest rakieta BXT Raptor. Ten model jest udoskonaloną wersją rakiety, która do tej pory była produkowana w technologii BX2. Teraz inżynierowie niemieckiej marki poszli o krok dalej, zastosowali nową generację włókien bazaltowych (BXT) i oddają w ręce zawodników sprzęt dostosowany do ich potrzeb podczas gry. 

Najnowsza odsłona Raptora jest polecana graczom klubowym o sportowym zacięciu.Rakieta zapewnia zwiększoną dynamikę,dzięki czemu przyspieszanie piłki staje się jeszcze łatwiejsze. 

Rakieta jest bezpieczna dla ręki dzięki zastosowaniu systemu Air Damping zainstalowanego w rączce. W najnowszym modelu został on unowocześniony dodatkową wkładką silikonową by jeszcze lepiej chronić przed kontuzjami. Nowa generacja włókien bazaltowych BXT, z której wykonano rakietę także mocniej tłumi drgania.

Nowy BXT Raptor to komfortowa rakieta o nowoczesnym wyglądzie. Nowy design, w którym dominują kolory czarny i pomarańczowy, prezentuje się naprawdę efektownie. 

PACIFIC BXT RAPTOR: 

Główka: 102 cali
Długość: 695 mm
Waga: 285 g
Balans: 330 mm
Profil ramy: 24
Ilość strun: 16/19
Sztywność: 67
Cena: 699 zł
©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl