Legendarna seria w nowej odsłonie

26-03-2016

The Legend Is Back – legendarna seria rakiet Pro No. 1 powraca zaopatrzona w najnowsze technologie.

Siegając do największych sukcesów swojego poprzednika, marka PACIFIC wprowadza najbardziej utytyułowaną, z kolekcji Fischera, serię rakiet Pro No 1. Wielokrotne zwycięstwa turniejów wielkoszlemowych, złoty medal Igrzysk Olimpijskich i pozycja nr 1 na świecie to sukcesy serii Pro No.1 w ręce Jevgienija Kafelnikova. Nowe modele stowrzone zostały na tej samej matrycy 252, zachowując cienką ramkę, niedużą główkę i typowo zawodniczy charakter. Wyposażone zostały natomiast we wszystkie najnowsze technologie.

Już sama konstrukcja oparta jest o najnowszą, bazaltową technologię BXT austriackiej firmy technologicznej ASA-Tec, lidera w produkcji włókien do celów konstrukcji Formuły 1 czy używanych w budowie samolotów i pojazdów kosmicznych. Nowa generacja technologii to jeszcze większa ilość włókien w materiale, z którego wykonana jest rakieta, a dzięki temu o 20% lepsze tłumienie drgań i czucie.

Nowością jest także innowacyjny system PGS (Precise Grip System) konstrukcji rączki rakiety. To najnowsze osiagnięcie działu technologicznego marki PACIFIC, które przenosi jakość wykonania rączek rakiet w inny wymiar. Precyzja wykonania w procesie próżniowym trzpienia oraz jednolity, twardy i bardzo wytrzymały element na niego nasuwany, zapewniają wyjątkowe czucie piłki i sprawiają, że rakieta "staje się przedłużeniem ręki".

Najnowsza kolekcja rakiet PACIFIC dostępna TUTAJ.
©2012 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl